Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

Joni Mitchell – Coyote

Jan de Wit (gitaar) & Marije van der Nat (zang)

zo 28 sep '25 , 17:30

UITVERKOCHT – mail naar kaartverkoop@beauforthuis.nl voor een plek op de wachtlijst
vermeld ook je telefoonnummer en het aantal kaarten!
Of probeer het op ticketswap.nl.

€17,50 / 13,50 korenbloem incl. een glas Wilder Land (ijs)thee

Voor de voorstelling vanaf 16 uur serveren we onze theaterhap: soep, groentetaart en onze bekende biofrietjes. Graag reserveren via info@beauforthuis.nl. Op de zondagen kan je ivm de drukte wel eten reserveren, maar geen tafel!

Met haar warme geluid brengt Marije van der Nat Joni’s muziek indrukwekkend tot leven. Ze maakt de songs tastbaar en brengt het publiek in vervoering.
Jan neemt zijn gitaren mee om haar te begeleiden. In de originele stemmingen die Joni zelf gebruikte – met haar kenmerkende chords of inquiry, akkoorden die eerder vragen stellen dan antwoorden geven.

Gitarist Jan de Wit is al zolang hij zich kan herinneren fan van Joni Mitchell. She’s in his blood, she’s his holy wine. Wanneer hij zangeres Marije van der Nat ontmoet, is er meteen een muzikale klik. Samen besluiten ze het bijzondere werk van Joni Mitchell te vertolken.

Deze muzikale reis door het leven en werk van Joni Mitchell wordt verrijkt met anekdotes en verrassende weetjes, en vormt zo een sfeervolle ode aan een unieke artiest.

Een aantal reacties naar aanleiding van eerdere concerten:

  • “Ik voelde verstilling in mijn hart…Geraakt dus en da’s een compliment!”
  • “Beautiful delivery, #perfection!”
  • “Jij leeft het liedje als je zingt, tranen en kippenvel!”
  • “Delightful, light and respectful treatment.”