Beauforthuis

MENU

concerten 2019

01-01-2019 theatercafé Nieuwjaarsdag openvan 12 tot 17 uur
06-01-2019, 10:30 Drie Koningen Meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
06-01-2019, 15:00 Syb van der PloegSportSound met gast Henk Angenent
13-01-2019, 11:00 Peter en de wolf (3-8 jr)Alweer Zondag meespeeltheater
13-01-2019, 13:00 Peter en de wolf (3-8 jr)Alweer Zondag meespeeltheater
13-01-2019, 18:30 Verdronken vlindermuziek op tekst van Lennaert Nijgh (tekstdichter van oa Boudewijn de Groot) - Josee Koning en Batida
18-01-2019, 20:15 Vinyl Dance PartyDansen op originele singles en LP’s vanaf de jaren 60
19-01-2019, 20:15 Chanson & FlamencoPhilippe Elan & Maria Marin in Thijs Borsten's Uitdaging
20-01-2019, 12:00 Cuba!Bianca C. wereldvrouwenkoor
20-01-2019, 18:30 Maarten Westra HoekzemaTired of being young - nog steeds veelbelovend
24-01-2019, 20:15 Grote Muil, Dikke LipRoparun benefietvoorstelling: K&M Theater, i.s.m. Helden van Zeist
25-01-2019, 17:30 Lichtjeswandeling17.30 - 21.00 u bij de Pyramide van Austerlitz
25-01-2019, 20:15 Harry SacksioniSmokey Strings
26-01-2019, 20:15 Nederpop Dance PartyDJ Vinyl presents Nederpop
27-01-2019, 11:00 koffieconcertMarit Thus (piano) & Joost Verbakel (contrabas)
27-01-2019, 18:30 Dorona Alberti (Gare du Nord)Muziekshow - Käsebrot
29-01-2019, 19:30 De Open BakDe avontuurlijkste avond van het Beauforthuis
01-02-2019, 20:15 Steely FanA True Steely Dan Experience
02-02-2019, 20:15 Nathalie Baartman“Buurmeisje van Herman Finkers”
03-02-2019, 10:30 Meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
03-02-2019, 18:30 Anneke van GiersbergenInchecken
07-02-2019, 20:15 Raymond van het GroenewoudKreten en gefluister
08-02-2019, 20:15 Raymond van het GroenewoudKreten en gefluister
10-02-2019, 11:00 Viool, jazz & filmmuziekOene van Geel - viool & David Braid - piano
10-02-2019, 16:00 Pink Floyd ProjectAcoustic Echoes - in de Oosterkerk (Zeist)
10-02-2019, 18:30 Tim KnolLost & Found 2
15-02-2019, 20:15 Die WinterreiseMarc Pantus & Daan Boertien
16-02-2019, 20:15 Janis Ianvertolkt door Katrien Verheijden - Echo's in mijn hoofd
17-02-2019, 14:00 Mart Hillenfingerstyle kampioen
17-02-2019, 18:30 Curaçao en EthiopiëKris Berry & Minyeshu in Thijs Borsten's Uitdaging
23-02-2019, 20:15 Vinyl Dance PartyDansen op originele singles en LP’s vanaf de jaren 60
24-02-2019, 11:30 Karel Kwast - MeespeeltheaterAlweer Zondag
24-02-2019, 18:30 The Amazing Stroopwafels
03-03-2019, 10:30 Meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
03-03-2019, 18:30 ROOD ADEOduivelse romantiek en vervlogen dromen
07-03-2019, 20:15 Café Boedapestzigeunerviolen: Lajos Sárközi jr & the Százéves band (the 100 year Band)
09-03-2019, 20:15 Tim Akkerman sings the bossextra voorstelling vrij. 29 nov
10-03-2019, 11:00 Op de koffie bij de BeaufortenTreek Talk
10-03-2019, 18:30 Theo NijlandEn de rest is onzin
14-03-2019, 20:15 Stephanie Struijk - Daarvoorheen bekend als 'Stevie Ann'
15-03-2019, 20:15 Tribute to GershwinPeter Beets Trio
17-03-2019, 15:00 Lucebert - Alles van waarde is weerloosTheatergroep Flint
17-03-2019, 20:15 Mini MatthäusBachs Matthäus Passion, maar dan de helft korter
22-03-2019, 20:15 FLAMENCO: gitaar, cello & dansJeff Heijne, Mascha van Nieuwkerk & Conchita Boon - Reflejos del Alma
23-03-2019, 20:15 Vinyl Dance PartyDansen op originele singles en LP’s vanaf de jaren 60
24-03-2019, 18:30 The Sound of SilenceThe story of Simon & Garfunkel - wegens groot succes opnieuw in Beauforthuis
26-03-2019, 19:30 De Open BakEric Vaarzon Morel, De Bende, Kasba, Soula Notos (comedy), Yasmine Tajmout en vele anderen
28-03-2019, 20:15 Flamenco, tabla en blaasmuziekExpeditie Zeist: Eric Vaarzon Morel ontmoet Hernhutters en Tamils
29-03-2019, 20:15 Dudok Strijkkwartetmet electrische gitaar: Ed VerhoeF
30-03-2019, 20:15 My Brainbox ft. Jan Akkerman & Bert Heerink
31-03-2019, 11:30 Ali Baba - kinder meespeeltheaterAlweer Zondag
31-03-2019, 18:30 Sven RatzkeFor one night only
05-04-2019, 20:15 Flavium50 Years of Blues Power
06-04-2019, 20:15 Marlene BakkerGroningse Indiepop
07-04-2019, 10:30 Meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
07-04-2019, 16:30 Kasba in het Slottuintheaterspetterende afsluiting Lentefestival
07-04-2019, 18:30 Bert van den Brink & Heleen van den HomberghBlue lifeblood - de ontroerende kracht van de waterwereld
10-04-2019, 13:00 Kijkje in de Keuken; Opgravingen Hart van Austerlitz
10-04-2019, 20:15 Fabian FranciscusVlafeest
11-04-2019, 20:15 Stabat MaterPergolesi Ensemble
13-04-2019, 14:00 StadsdichtersEstafette in het Torenlaan Theater
14-04-2019, 11:00 SweelinckDe vocale weg van de meester
14-04-2019, 18:30 Leoni Jansen, Carel Kraayenhof & Jeroen van VeenBrakland
20-04-2019, 17:00 Fuse & Erik Visser (Flairck)Walkartkerk Zeist
20-04-2019, 20:15 Eric Vaarzon MorelOde aan de Spaanse Gitaar
21-04-2019 beide Paasdagen café openvan 9 tot na het concert
21-04-2019, 18:30 Ntjam Rosie & Jeroen Zijlstra in Thijs Borsten's Uitdaging
22-04-2019, 11:30 Waar is de Paashaas?Alweer Zondag meespeeltheater
22-04-2019, 18:30 Fernando LameirinhasCuba in
26-04-2019, 20:15 Ellen ten Damme
27-04-2019, 20:15 33PlusParty Koningsbal
28-04-2019, 14:00 Op zoek naar roofvogelsexcursie Staatsbosbeheer
28-04-2019, 18:30 Coco CollectiefBrahms, Piazolla, Debussy, Rossini en Cage
03-05-2019, 20:15 Alex RoekaEn toen ineens
05-05-2019, 10:30 Meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
11-05-2019, 13:00 Micheline van Hautem - Chansons!Van Piaf en Brel tot Shaffy
11-05-2019, 15:30 ( Een Koffer met hoop )Een middag vol beeldende kunst, poezie, muziek en theater
11-05-2019, 21:00 Vleermuizen kijken met hun oren!excursie Staatsbosbeheer
14-05-2019, 19:30 De Open BakKit & Sophia feat. Karim Eharruyen, danseres Apoorva Abhinav, Cees Sax, Lenny Monsou, Lars, Soula Notos & huisband Kasba
16-05-2019, 20:15 Ruben HeinBoventoon
23-05-2019, 20:15 Concert met maaltijd na zonsondergangCatching Cultures Orchestra met Ramadan-maaltijd
26-05-2019, 16:30 Backstage Popkoren
27-05-2019, 20:00 Familie de Beaufort verbonden met Austerlitzin "Het Lokaal" Austerlitz
30-05-2019, 07:00 SBB Dauwtrappen in Austerlitzmet na afloop ontbijt
30-05-2019, 09:00 Dauwtrappersontbijt
30-05-2019, 18:30 Robert Jan Stips op drie vleugelsSupersister en meer NL popgeschiedenis
01-06-2019 Champions League finale kijken in het caféMet vooraf de uitzwaaiwedstrijd van de Oranje Leeuwinnen
02-06-2019, 10:30 Meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
02-06-2019, 18:30 Hommage à BrelFilip Jordens
07-06-2019, 19:30 Speuren naar reeënexcursie Staatsbosbeheer
09-06-2019 Divina Close Harmony14.30 en 16.00 uur
09-06-2019 Beide Pinksterdagen café openvan 9 tot in de avond
09-06-2019, 20:15 Mell & Vintage Future
10-06-2019, 11:00 De Liedjestovenaar (2+)de magie van muziek met Kasba
12-06-2019, 20:15 Stef Bos - ruimteextra voorstelling
13-06-2019, 20:15 Stef BosRuimte - soloprogramma
16-06-2019, 02:30 Nacht van de vluchtelingWarm onthaal voor de sponsorlopers
22-06-2019, 20:30 Midzomernacht: BachKOEPEL VAN STOOP, met boswandeling
23-06-2019, 11:00 Prove It Als Ooit Tevoren
23-06-2019, 14:00 Op zoek naar roofvogelsexcursie Staatsbosbeheer
26-06-2019, 20:15 Juan Pablo Dobal & Eric VloeimansViento Zomba
06-07-2019, 19:30 benefiet verbouwing Torenlaan Theaterin de Oosterkerk
07-07-2019, 11:00 Cappuccino met 4 vleugelsleerlingen van Paul Hoffman bespelen onze vleugels in koffiehuissfeer
07-07-2019, 20:15 Canto Ostinatoop marimba, harp en piano - IVM WK-VOETBAL VERPLAATST NAAR 20.15 U
10-07-2019, 20:15 Cinema: The Biggest Little FarmJohn Chester
11-07-2019, 20:00 Cinema: The Biggest Little FarmJohn Chester
19-07-2019, 23:00 Zomerprogrammering in de Koepel van Stoop
20-07-2019, 20:15 De Woudenbergse Revue - Koepel van StoopIvo Rosbeek
21-07-2019, 14:00 sbb wandeling: Levend verleden in Austerlitzsporen van een rijke historie
27-07-2019, 19:30 Hitsige reeën in Austerlitz!excursie Staatsbosbeheer
27-07-2019, 20:15 Betoverende Indiase Tempeldans indien regen in Beauforthuis)
28-07-2019, 11:30 Kindermeespeeltheater in de KoepelStoop en de Schaapherder - ALWEER ZONDAG
29-07-2019, 12:00 Vrij spel in de Koepel op de Bechstein vleugel: Paul Kotviseen uur pianomuziek in de Koepel van Stoop, van 29 juli /m 4 augustus
29-07-2019, 15:00 dagelijkse percussie workshopma 29 - wo 31 juli & ma 5 - do 8 augustus: 15 tot 17 uur
29-07-2019, 20:15 De Magische HangPeter Elbertse - HET CONCERT IS IN DE KOEPEL VAN STOOP!!
30-07-2019, 12:00 Vrij spel in de Koepel op de Bechstein vleugel: Maarten Troseen uur pianomuziek in de Koepel van Stoop, van 29 juli /m 4 augustus
30-07-2019, 15:00 dagelijkse percussie workshopma 29 - wo 31 juli & ma 5 - do 8 augustus: 15 tot 17 uur
30-07-2019, 20:15 ABBA singalong
31-07-2019, 12:00 Vrij spel in de Koepel op de Bechstein vleugel: Caroline Schmitteen uur pianomuziek in de Koepel van Stoop, van 29 juli /m 4 augustus
31-07-2019, 15:00 percussie workshop - HANG special - in Beauforthuisvin tegestelling tot eerder bericht TOCH IN BEAUFORTHUIS!
31-07-2019, 20:15 Hang en Fender RhodesPeter Elbertse & Ad Wammes
01-08-2019, 12:00 Vrij spel in de Koepel op de Bechstein vleugel: Danielle Kokeen uur pianomuziek in de Koepel van Stoop, van 29 juli /m 4 augustus
01-08-2019, 16:00 Over Anton Heyboermet werken uit de TWIN Collectie
01-08-2019, 20:15 Sound of Modern Jazz Quartet muziek van Modern Jazz Quartet Duo Vibes - Peter Elbertse & Yvette Ros
02-08-2019, 19:30 Hitsige reeën in Austerlitz!excursie Staatsbosbeheer
03-08-2019, 12:00 Vrij spel in de Koepel op de Bechstein vleugel: Lotte van den Dikkenbergeen uur pianomuziek in de Koepel van Stoop, van 29 juli /m 4 augustus
03-08-2019, 20:15 Arabische klanken in de KoepelNawras Altaky, Lucas Dols, Oday Hayek en Ghaeth Almaghoot
04-08-2019, 12:00 Vrij spel in de Koepel op de Bechstein vleugel: René Hogeboomeen uur pianomuziek in de Koepel van Stoop, van 29 juli /m 4 augustus
04-08-2019, 18:30 Canto OstinatoCanto Ostinato op 2 vleugels en 2 marimba's
04-08-2019, 19:30 Hitsige reeën in Austerlitz!excursie Staatsbosbeheer
05-08-2019, 12:00 Vrij spel in de Koepel op de Bechstein vleugel: Arjen Bezemereen uur pianomuziek in de Koepel van Stoop, van 29 juli /m 4 augustus
05-08-2019, 15:00 dagelijkse percussie workshopma 29 - wo 31 juli & ma 5 - do 8 augustus: 15 tot 17 uur
05-08-2019, 20:15 Eurovisie Songfestival singalong
06-08-2019, 15:00 dagelijkse percussie workshopma 29 - wo 31 juli & ma 5 - do 8 augustus: 15 tot 17 uur
06-08-2019, 20:15 Hang & Yoga
07-08-2019, 15:00 dagelijkse percussie workshopma 29 - wo 31 juli & ma 5 - do 8 augustus: 15 tot 17 uur
07-08-2019, 20:15 Beatles meezingconcertPeter Elbertse en Barend Lapperre
08-08-2019, 15:00 dagelijkse percussie workshopma 29 - wo 31 juli & ma 5 - do 8 augustus: 15 tot 17 uur
08-08-2019, 20:15 Vibes - jazz standardsMarije van Rijn, Barend Lapperre, Yvette Ros & Peter Elbertse
18-08-2019, 15:00 Scott Hamilton & Hans Mantel KwartetLazy Summerday afternoon Jazz
19-08-2019 SCHRIJFWEEK - Van de schoonheid en de troostolv Arianne Collee - 19 t/m 22 augustus
20-08-2019, 11:00 openbare werksessies nieuwe CD 20 - 23 aug, 11 - 16 u, JEROEN VAN VEEN & EVELIEN FOKKER
20-08-2019, 20:15 Sandra & Jeroen van Veen VERVALLENwegens omstandigheden gecancelled
21-08-2019, 20:15 Joachim Eijlander & Jeroen van VeenConnected Silence - Cage, Messiaen, Pärt, Rachmaninoff, Bach & Saint Saëns, Einaudi
22-08-2019, 20:15 slow water music - film en concertJeroen van Veen en Mike del Ferro (toetsen), André Heuvelman (trompet), Frans de Rond (soundscapes)
23-08-2019, 20:15 Ryuichi Sakamoto - Jeroen van VeenThe Last Emperor en The Revenant
24-08-2019, 20:00 Vleermuizen kijken met hun oren!excursie Staatsbosbeheer
25-08-2019, 11:00 Zeister Muziekdagen: Busch Trio Mozart & Schubert
25-08-2019, 15:00 KOEPELCONCERT WEGENS HITTE GEANNULEERDJoachim Eijlander & Jeroen van Veen - Bach, Messiaen, Satie, Cage, Pärt
25-08-2019, 18:30 Jeroen van Veen & Evelien FokkeRLatifa Meditatie: Einaudi Ligconcert
22-09-2019, 10:30 meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
22-09-2019, 14:00 BOSWANDELING: levend verleden - de Franse Tijd in Austerlitzexcursie Staatsbosbeheer
22-09-2019, 18:30 Franz SchubertJan Willem Rozenboom - piano
24-09-2019, 19:30 De 8ste Open BakNieuwe huisband, Canvas Blanco, WestSaid, de Beste NL Song en meer
26-09-2019, 20:15 Sven RatzkeRatzke zingt Bowie - Where are we now
29-09-2019, 11:30 DoornroosjeKindermeespeeltheater Alweer Zondag
03-10-2019, 19:30 Vinyl Dance PartyDansen op originele singles en LP’s vanaf de jaren 60
05-10-2019, 20:15 Ramses Shaffy - Café ChantantGuus Westdorp - zang en piano
06-10-2019, 11:00 Het Toverbos Meedoeconcert met de Liedjestovernaar 2 +
06-10-2019, 18:30 Canvas BlancoExilio
08-10-2019, 20:15 The Basily Gipsy BandHet verborgen land van de zigeuners
09-10-2019, 20:15 Denise Jannah & Atzko KohashiLost & Found
10-10-2019, 20:15 Gregorian Voicesvan de Middeleeuwen tot nu
10-10-2019, 20:15 Jos WigmanVan Zwijgers en Praters - CD Presentatie
13-10-2019, 09:45 Hubertus misH. Mis - voorganger Henk Bloem
13-10-2019, 18:30 Mete Erker & Jeroen van Vlietcd-presentatie PLUIS
17-10-2019, 20:15 Paul HaenenHaenen brengt vreugde
20-10-2019, 10:30 meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
20-10-2019, 14:00 Paddenstoelentijdexcursie Staatsbosbeheer
20-10-2019, 18:30 Mylou Frencken & Dorine WiersmaWaagstukken
25-10-2019, 20:15 Jordy van Loon10 Jaar later, andere wegen - o.a. Robert Long, Rob de Nijs, Benny Neyman, en eigen werk
29-10-2019, 20:15 muziek, improvisatie & antroposofiemmv Inge van Keulen en Luc van Kessel
30-10-2019, 20:15 Café Boedapestproef de sfeer van de Boedapester muziekcafé's
31-10-2019, 20:15 Eric Vaarzon MorelOde aan maestro Paco de Lucía
03-11-2019, 11:30 Don Quichot & de 7 ReuzenKindermeespeeltheater Alweer Zondag
03-11-2019, 18:30 VanWyckAn average woman
09-11-2019, 20:15 Ruben Hoeke BandHerfstblues
10-11-2019, 11:30 Superhelden van het dierenrijkkindervoorstelling
10-11-2019, 14:00 Herfst in Austerlitzexcursie Staatsbosbeheer
10-11-2019, 18:30 JJ Cale revisitedRood Adeo, Loek Schrievers, Manuel Cooymans, Hennie van Heck, Jan Flubacher
15-11-2019, 20:15 Philip Catherine & Martin Wind
16-11-2019, 20:15 Vinyl Dance PartyDansen op originele singles en LP’s vanaf de jaren 60
17-11-2019, 11:30 De tovervioolNederlands Marionettentheater
17-11-2019, 18:30 Hans Visser & Irena FilippovaDe Gouden Eeuw
22-11-2019, 20:00 Bosuilen in het donkere bosexcursie Staatsbosbeheer
22-11-2019, 20:15 Thijs Borsten & Izaline Calister
23-11-2019, 20:15 Jan Akkerman BandClose Beauty Tour
24-11-2019, 11:00 Franse chansonsHet oog van de storm
24-11-2019, 18:30 ICP Orchestraimpro jazz
25-11-2019, 20:15 The FureysIerse folk
26-11-2019, 19:30 De 9de Open BakEen open podium voor ambitieus en gevestigd talent
29-11-2019, 20:15 Tim AkkermanSings the boss
01-12-2019, 10:30 meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
01-12-2019, 18:30 PianofeestKlára Würtz & Martin Oei
06-12-2019, 20:15 Daniela Ziegler en Helmut Baumann‘Alles halb so schlimm! Alt sein für Anfänger’
08-12-2019, 20:15 Dulfer plays BluesHans Dulfer en Kim Hoorweg
10-12-2019, 20:15 Liam Ó Maonlaí en Peter O’Toole (Hothouse Flowers)Muziek met pure Ierse passie
15-12-2019, 18:30 Nathalie Baartman“Buurmeisje van Herman Finkers”
20-12-2019, 20:00 Bosuilen in het donkere bosexcursie Staatsbosbeheer
20-12-2019, 20:15 Oekraiens-Orthodox KerstconcertKiev Koor Credo
21-12-2019, 15:00 Ariane LazaromIn search of Clara Schumann
22-12-2019, 10:30 meezingochtendolv Inge van Keulen en Madeleine Ingen Housz
22-12-2019, 18:30 JoiaZacht
24-12-2019, 20:30 kerstavond concertonze eigen traditie voortgezet
24-12-2019, 23:00 alternatieve kerstmisonze eigen traditie voortgezet
26-12-2019, 15:00 Eric Vaarzon Morel & Brownie DutchFelíz Navidad
29-12-2019, 11:30 De Toverfee van NieuwjaarsnachtKindermeespeeltheater Alweer Zondag
29-12-2019, 18:30 Alex RoekaRauwe genade
31-12-2019, 21:00 Oud & Nieuw Dancepartymet Route 77; 21 - 2 uur