Beauforthuis

MENU

concerten 2003

11-01-2003, 21:00 DJ Dikke, Dulfer, Barkman & MC HelderSaturday Night Fever
17-01-2003, 20:15 Willem VermandereVan Blanche tot Bange Blanke Man
18-01-2003, 20:15 Martijn OosterhuisEcht - stand up comedy
19-01-2003, 15:00 Raices Cubanas: Ahora O'NuncaCubaans feest
19-01-2003, 20:30 Maljaki LuludjiHongaarze zigeunermuziek
25-01-2003, 21:00 Trio Rein de Graaff - featuring Sjoerd Dijkhuizen & Jarmo HoogendijkSaturday Night Fever
29-01-2003, 20:15 Eric van Sauers III
02-02-2003, 15:00 Blue Line Big Band
05-02-2003, 15:00 Het sprookje van Rosa (5+, try-out)Het Nederlands Marionettentheater
08-02-2003, 21:00 Edwin Berg Trio & Jorg KaaijSaturday Night Fever
09-02-2003, 15:00 SpötterdämmerungDuitse chansond
13-02-2003, 20:00 Iain Matthews & Beats WorkingThe Anthology Tour
15-02-2003, 20:15 Della Bosiers & Ben van der Linden
21-02-2003, 20:15 Willy van der GriendtGezocht: Supervrouw
22-02-2003, 21:00 David Liebman & NimbusSaturday Night Fever
07-03-2003, 20:15 Montezuma's RevengeHits again
08-03-2003, 21:00 Paulien van Schaik & Hein van de GeynSaturday Night Fever
14-03-2003, 20:15 Renee van Bavel / Roué VerveerRenee / Uit het niets
16-03-2003, 15:00 Knetter Spetter (4-10 jr)Theatergroep Urf (try-out)
21-03-2003, 20:15 Eric KollenLeven na de angst - Helena van Dam
22-03-2003, 21:00 The West Side StoryNueva Manteca en Jeroen van Merwijk
23-03-2003, 15:00 The West Side StoryNueva Manteca en Jeroen van Merwijk
28-03-2003, 21:00 Thé LauDe God van Nederland
29-03-2003, 20:15 Pohon HartaNel Lekatompessy
04-04-2003, 20:15 Ernst van der PaschWeg
06-04-2003, 15:00 Irene Maessen, Pierre Mak & het Renoir EnsembleArne Werkmans Pocket Opera's
10-04-2003, 20:15 Dayna Kurtz
11-04-2003, 20:15 Mark van de VeerdonkHoe ik pudding ruik
12-04-2003, 21:00 Jeroen van Vliet TrioSaturday Night Fever
13-04-2003, 15:00 Armando en het Armando QuartetArmando leest en speelt
19-04-2003, 20:15 Peter Krijger's Hypnose Experience
21-04-2003, 14:00 boswandeling & concertRomantische Stücke
25-04-2003, 20:15 Ronald BrautigamForte piano
26-04-2003, 21:00 Trio Thijsen/Reich/Van HuffelenSaturday Night Fever
27-04-2003, 15:00 Henning KvitnesScandicana
02-05-2003, 20:15 Maarten Van Roozendaal & Egon KrachtTijdelijk tekort aan chronisch geluk
10-05-2003, 21:00 Tribute to Miles - Michael Varekamp & Jarmo Hoogendijk Saturday Night Fever
11-05-2003, 15:00 Beckman Jazzy Blues Band
15-05-2003, 20:15 Do / Herman PouderoyenLos! / Muziek voor naakte vrouwen
16-05-2003, 20:15 Do / Herman PouderoyenLos! / Muziek voor naakte vrouwen
17-05-2003, 21:00 Bert van den Brink (piano) en Heleen van den HomberghSaturday Night Fever
24-05-2003, 21:00 FlorisSaturday Night Fever
25-05-2003, 15:00 The Gents Generations
29-05-2003, 15:00 Accordéon MélancoliqueTussen taart, thee & toets
29-05-2003, 21:00 Music: World Series
09-06-2003, 12:00 European Jazz Trio
15-06-2003, 15:00 ZoroasterLiefde & Dood
15-06-2003, 19:00 Orkest DüvöHongaarse volksmuziek
29-07-2003, 00:00 OPERA!Le nozze di Figaro
09-08-2003, 20:15 Cabaret cocktailbenefietoptreden voor de verbouwing van het Beauforthuis
16-08-2003, 20:15 Cabaret cocktailbenefietoptreden voor de verbouwing van het Beauforthuis
14-09-2003, 15:00 Trio Töykeät'The coolest jazz comes from the north!'
27-09-2003, 20:15 Bettie ServeertLog22 (semi-akoestisch)
02-10-2003, 20:15 Schoon aan de haakPuur natuur
05-10-2003, 15:00 Iain Matthews & Beat's Workingsinger/songwriter
05-10-2003, 21:00 Cuba meets GnawaMusic: World series
11-10-2003, 20:15 Boi AkihMonica Akihari, Ernst Reijseger e.a.
16-10-2003, 21:30 Corneille Roelofs TrioTROS Sesjun
17-10-2003, 20:15 Jetty MathurinDichterbij (try-out)
19-10-2003, 15:00 Maria Martinovapianorecital
19-10-2003, 20:15 MichelleLift off
23-10-2003, 21:30 Harmen Fraanje Quartet featuring Nelson Veras - SonatellaTROS Sesjun
25-10-2003, 20:15 Kaz Lux, Flavium en Brainbox
26-10-2003, 15:00 Trompet, Trompetter, Trompetst! (4+)Tamar Muziektheater
29-10-2003, 20:15 Il SoffioBas Verheijden, Anita Dam-Stoop, Trio Claudel
30-10-2003, 21:30 Johan Clement Trio met special guest Joke BruijsTROS Sesjun
31-10-2003, 20:15 Water bij de liefde - MarokkoTheatergroep Studio
02-11-2003, 15:00 Liselore GerritsenDe klokken van Kockengen
08-11-2003, 20:15 Philip Catherine & Bert van den Brink
13-11-2003, 21:30 om Principato & Powerhouse - special guest: Tommy Lepson TROS Sesjun
14-11-2003, 20:15 Sander de HeerDe Heer is los
15-11-2003, 20:15 FleurineFire
20-11-2003, 21:30 Gerard Kleijn GroupTROS Sesjun
22-11-2003, 20:15 Saskia Laroo & Rapband
23-11-2003, 15:00 Jut en JulKindervoorstelling, vanaf 4 jaar
27-11-2003, 21:30 Ilja Reijngoud QuartetTROS Sesjun
30-11-2003, 15:00 Five Easy Piecesvocaal theater (try-out)
04-12-2003, 21:30 Edwin Berg Trio met special guest Jorg Kaaij op alt-saxTROS Sesjun
06-12-2003, 20:15 Mich en ScèneMicheline van Hautum zingt Jacques Brel
11-12-2003, 21:30 Fra Fra Sound TROS Sesjun
13-12-2003, 20:15 Jack Poels & Leon GiesenHolland-America-Lijn
14-12-2003, 15:00 Patty Trossèl (La Pat) en Bert van den BrinkLotusfeet
18-12-2003, 21:30 Rein de Graaff Trio - A Blowing Sesjun TROS Sesjun
21-12-2003, 15:00 Kiki HeesselsRijp
24-12-2003, 20:15 Kerstconcert: WinterdromenStefan Hofkes, Hans Zomer & Nick Shipman
26-12-2003, 15:00 Erik Visser & De GitaaracademieKerstconcert
27-12-2003, 20:15 Florispreview tweede CD
28-12-2003, 15:00 Kerstconcert: WinterdromenStefan Hofkes, Hans Zomer & Nick Shipman